Neden
PBR Gallery?

Bizi diğer platformlardan ayıran, son teknoloji çözümlerimizi inceleyebilirsiniz. Teknolojimizi yakından tanıyabilir ve siz eser sahiplerine hangi çözümleri sunduğumuzu detaylıca inceleyebilirsiniz.

PBR
Gallery

PBR Material

Sanat eserlerinizi fotoğraf  formatlarından çıkartıp derinlik, gölge, parlaklık gibi ışık ile tepkimeleri kontrol edebildiğimiz doku haritalarına çeviriyoruz.

Bu sayede 3D ortamda yansıyan ışıklar fırça darbelerinde gölgeler yaratarak gerçekçiliği en üst düzeye çıkartıyor. Ayrıca Akrilik boyaların ışık altında tatlı parlamasını ön plana alırken sulu boyaları da daha mat bir formda sergileyebiliyoruz.

Işık Seçenekleri

Doğru ışık açısı eseri güzel göstermek için çok önemli bir role sahiptir. Farklı ışık açıları hatta farklı ışık türleri ile size ayırılan alanda kendi istediğiniz kurguyu oluşturabilirsiniz. Noktasal Işıklar, Spot Işıklar, Güneş Işığı ve Bölgesel Işıklar. Her birini hayalerinizdeki sahneyi oluşturmak için ustaca düzenlemeye hazırız.

Tam Kontrol

Eserinizin yanında serginin ortamı, tasarımı, ambiyansı her türlü senaryoya uyum sağlayabilir. Açık, bulutlu bir gökyüzünde veya kapalı daha Cinematic bir ortamda sergi verebilirsiniz. 3D Dünyasının sınırlarını zorlamaya hazır mısınız?